Sborové studio Zvoneček / 20. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KONCERTNÍHO SBORU - BROUMOVSKÝ KLÁŠTER

Hudební škola hlavního města Prahy

20. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KONCERTNÍHO SBORU - BROUMOVSKÝ KLÁŠTER

Ne 26.7. - Ne 2.8.2020  Broumovský klášter

 

Vedoucí soustředění: JAN VANČURA  tel.  603 514 072
Lékaři: MUDr. Vítek Vokrouhlík tel. 737 704 184, MUDr. Alžběta Majerová 736 141 442

Pokyny k soustředění

Zdravotní dokumenty:


1) Bezinfekčnost - odevzdávají všichni u autobusu. Pozor, vyplňují pro nezletilce rodiče (nikoli lékař), dospělí vyplní sami a podepíší se (de facto je to pak čestné prohlášení o vlastním zdravotním stavu). Formulář je zde.


2) Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte od jeho ošetřujícího lékaře   - odevzdávají pouze mladší 18ti let u autobusu a vracíme po skončení.  Jedná se o potvrzení způsobilosti dítěte mladšího 18ti let absolvovat letní soustředění (vydá ošetřující lékař). Vzhledem k situaci je doporučeno, aby byl z letošního roku, tedy 2020, není to ale povinnost - pokud tedy dítě bylo po celou dobu pandemie zdravé, nikomu z okolí nebyla nařízena karanténa a pokud se nezměnil zdravotní stav dítěte (alergie, léky, prodělaná závažná onemocnění či nová očkování), nemusíme toto potvrzení vyžadovat nové, stačí lhůta poslední 2 roky.

Pokud by váš lékař neměl, odkaz je zde: http://www.hygpraha.cz/dokumenty/posudek-o-zdravotni-zpusobilosti-ditete-pro-ucast-na-zotavovaci-akci-ci-skole-v-prirode-3542_3542_161_1.html

3) Průkazku pojištěnce vybíráme od mladších 18ti let; stačí i kopie.

POZOR:  Pokud by kdokoli onemocněl, a bylo by nutné ho okamžitě poslat domů, musí být vždy někdo, kdo bude schopen pro dítě dojet. V případě absence rodičů/zákonného zástupce musíme mít proto kontakt na osobu, jíž dítě smíme předat. Prohlášení od rodičů/zákonných zástupců dítěte, že tato osoba smí dítě převzít najdete pro tento případ na formuláři bezinfekčnosti. Upozorňujeme, že dle pokynu MZ ČR z 25.5.2020 v případě výskytu COVID-19 musí být akce okamžitě ukončena.


Odjezd:  Ne 26.7.2020   sraz 08:30 - odjezd 09:00 od školy (Komenského nám.). 

Léky Prosíme, aby každé dítě mělo jedno balení pastilek proti chrapotu, repelent a krém s UV faktorem. Jinak pokud Vaše děti užívají nějaké léky, o nichž jste nás již informovali v  přihlášce, prosíme, nezapomeňte tyto léky dětem dát do označené obálky spolu s  písemným návodem, jak je užívat. Velmi nám ulehčíte situaci, pokud Vaše dítě případné rutinní užívání zvládá samo. Na soustředění bude přítomen lékař MUDr. Vít Vokrouhlík a MUDr. Alžběta Majerová (vystřídají se), prosíme nicméně o směřování vašich dětí k maximální samostatnosti.

Roušky Prosím přibalte dětem alespoň tři nebo pět roušek - pro každý případ. Budeme mít i naši zásobu, ale kdyby nastala nutnost, bylo by dobré, aby byly děti připravené na všechny případy.

Dezinfeční mýdlo - každý s sebou!

Věci s sebou  Dostatečný počet triček a krátkých kalhot pro teplé počasí; naopak pro případ deště a chladu svetr, teplákovou soupravu, mikiny, pláštěnku, bundu, pevné, ale pohodlné turistické boty na procházky, sportovní boty pro venkovní aktivity, menší batoh, lahev na pití. Pokrývka hlay pro případ vedra! Kolečkové brusle (pokud máte, vezměte také přilbu + chrániče na kolena, lokty, ruce ...  – bez nich na kolečkové brusle nelze!). Určitě nezapomeňte polštářek, na kterém budete moci sedět.

POZOR: Herní konzole, notebooky, tablety, iPady, a jakékoli přístroje na přehrávání filmů a počítačových her apod. nejsou na soustředění povoleny. Výjimky povoluje vedoucí soustředění pouze v odůvodněných případech. Program připravujeme celodenní, je náročný a musíme zajistit dostatečný odpočinek dětí.

POZOR : peleríny všichni s sebou - kontrola a případná výměna za větší

Nezapomeňte na přezůvky, hygienické potřeby, pyžamo, sportovní potřeby, knížku, věci na kreslení, baterku, hudební nástroje ... a hlavně: složku se sborovými notami.  

Neberte si s sebou a nedávejte dětem drahé předměty. Kapesné přiměřené týdennímu pobytu, není třeba prakticky vůbec. Jídlo 5 x denně - hlad nehrozí.

POZOR - pouze pro nové členy koncertního sboru: nezapomeňte si vzít 150,- Kč na sborové tričko + vratnou zálohu 500,- Kč na pelerínu – oboje bude vybíráno při odjezdu autobusu.

Příjezd: Ne 2.8. kolem 16:30 hod. busem ke škole 

Realizace: i-servis.cz