Informace pro sponzory a zájemce o vystoupení

Děkujeme za váš zájem o naše sborové studio. Rádi vám vyjdeme vstříc, pokud budete mít zájem o naše vystoupení pro vaši společnost či vašeho klienta. Máme v tomto směru bohaté zkušenosti z řady vystoupení pro velké společnosti a organizace – např. ČSOB, Zentivu, Olympik Holding, Park Hostivař, Dětský dům, Senát České republiky a mnoho dalších. Zpíváme od malých lidových písniček a koled až po náročný koncertní repertoár, který jsme schopni přizpůsobit vašim potřebám.

  • malé děti (přípravný sbor Zvonítka, 4-7 let) s malými jednohlasými písnčkami a vánočními koledami
  • školní děti (přípravný sbor Zvonečky, 8-11 let) s již vyspělejším repertoárem
  • koncertní sbor Zvonky (smíšený, 13-24 let) s vyspělým programem (skladby českých i světových autorů)
  • Komorní sbor Abbellimento (dívčí, 16-26 let) s koncertním programem.
  • Celovečerní koncert varhanní a sborové  hudby v některém z pražských kostelů či koncertních síní.

Než však budete uvažovat o zpívání dětského sboru jako krásném obohacení vaší akce, prosím, abyste si uvědomili následující:

Pěvecký sbor je sborem jen tehdy, zpívá-li dostatek jeho členů. Prosíme, nechtějte po nás vystoupení „osmi až deseti dětí“. Už naše přípravné sbory zpívají dvojhlasně, koncertní sbor zpívá troj- až pětihlas. Pokud chcete vystoupení našeho sboru, počítejte s tím, že nás bude vždycky aspoň 25 – 30 a raději více.

Rádi zpíváme kdekoli, ale protože zdraví našich dětí je pro nás to nejcennější, neradi zpíváme v průvanu, na dešti a zejména v mrazu.

Potřebujeme vždycky aspoň základní zázemí – kde se převléci, kde si odskočit, kde se najíst a napít. Pro pár lidí snadno proveditelné, pro třicet dětí může být problém.

Neradi zpíváme v houfu, protože pak zpíváme jeden druhému za krk a nezní nám to. Máme ale svoje praktikáble – stupínky – ty si můžeme přivézt, budete-li mít zájem. Jsou modulární, takže jak velký rozměr si přivezeme je jen věcí dohody.

Nejdůležitější závěrem: Potřebujeme vědět termín vystoupení aspoň 6 týdnů dopředu. Jsme (většinou) děti a neumíme se svolávat mobilem a e-mailem. Na vystoupení nás – aspoň ty menší – musí zpravidla odvést rodiče a také si nás pak vyzvednout.

Peníze až na prvním pístě… Cena za vystoupení je vždy smluvní. Až ji budete navrhovat, zamyslete se prosím nad tím, kolik úsilí stojí naučit děti zpívat a také, jak obtížné je pro talentované, pracovité a šikovné děti shánět peníze.


Pokud potřebujete pro své klienty krásná CD nebo DVD, neváhejte se na nás obrátit. Podívejte se, jak vypadají ta naše a poslechněte si hudební ukázky v sekci Nahrávky.

Všechna CD je možno přizpůsobit – v případě většího odběru (200+ ks) lze vytisknout inlay s logem, dovnitř vložit firemní materiály – např. představení firmy,  poděkování zákazníkům / partnerům… U menšího počtu lze připravit přelepky s logem.

Děkuji vám.

Jan Vančura, prezident sboru

zvonecek@zvonecek.cz

+420 603 514 072